Боротьба за центр "Олатар" ("Вівтар Матері") триває. Недруги українства знову намагаються загасити полум`я пробудження суспільства на берегах Дніпра. Звертаємось до громадськості з проханням підтримати й допомогти спільно відстояти "Олатар"- науково-дослідний та етнічно-практичний Центр, що ладується на вул. Малишка 23, Дніпровського р-ну  м. Києва. 

Ситуація склалась слідуюча. "Вівтар Матері" хочуть  відібрати чиновники і противники всього українського, рідного, святого... Автор проекту Віктор Крижанівський - знаний митець в Україні та за її межами  протягом чверті століття  відстоює свій творчий простір. 

Його майстерню та Центр намагаються знищити, художника виселити, посилаючись на тиск «КОГОСЬ» з міської адміністрації. Особи без повноважень від мешканців будинку під керівництвом ГО «Самоврядна громада» та інших впливових осіб району застосовують рейдерські методи: перекривають воду, викликають без причини міліцію і пожежників, погрожують фізичною розправою за піднятий прапор України, принижують людську гідність, знищують інструменти, будівельні матеріали, тощо.

Ігноруючи закон України «Про професійних творчих працівників та творчі спілки», перешкоджають діяльності митця, який має право власності на це приміщення (ст.6 цього закону).

Зараз художник відстоює свої права в суді Дніпровського району. Четвертий суд відбудеться 23 грудня  2015 р. о 14 год. 30 хв. за адресою: вул Кошиця 5-а, ст. м. «Харківська».

 

Підтримаємо права митця!!! 

Збір о 14:00 біля суду!

 

І ОЖИЛА ДОБРА СЛАВА, СЛАВА УКРАЇНИ,

І СВІТ НЕВЕЧІРНІЙ ТИХО ВЖЕ СІЯЄ...

ОБНІМІТЬСЯ Ж, БРАТИ МОЇ, МОЛЮ ВАС, БЛАГАЮ!

 

Вхід до Центру Олатар Матері

  

                   

 

            

 

Ці та інші фото з Центру Олатар Матері можете побачити у Фейсбуці в профілі користувача

 Rohneda Malushitska

Ще кілька нових статей цього автора

Коментарі   

profile6699
#1 profile6699 02.11.2018, 12:46
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

http://tipoteka.com/images/photos/7015/44/e85521b31049423720a554d5.jpg
Цитата

Додати коментар

Дозволено писати усе окрім брутальностей

Захисний код
Оновити