Козак Мамай у характерницькому стані. Полотно, олія. 2008 р. Cossack Mamai. Canvas, oil. 2008 Казак Мамай в состоянии характерника. Холст, масло. 2008  г.Козак Мамай у характерницькому стані. Полотно, олія. 2008 р.

Cossack Mamai. Canvas, oil. 2008

Казак Мамай в состоянии характерника. Холст, масло. 2008 г.

 

 ---

 

Вони були майже злиті удвох в одне енергетичне ціле, але не повністю… Він ще був стовбуром стародавнього Дуба, Сила і Мудрість якого бриніли у тілі та голові. В руках Він ще тримав кобзу, на грифі якої сидів Той, з котрим вже відбувався зв'язок енергій. Бо струни у кобзі бриніли від напруги того Наміру, що оволодів ними Обома. Все Довкілля також було напружене… вся його Сила передавалася їм Обом – Характернику-Дубу і Орлу, що сидів на кобзі… 

Намір входження в Силу Довкілля був зумовлений загрозою, що нависла над Їхньою Землею, над Рідним Народом. Щоб краще володіти Баченням ситуації з пташиного польоту, Він поступово переходив у Стан зміненої свідомості і зливався зі своїм вірним другом і помічником, поступово перетворювався в Людину- Орла. Голова Його почала змінюватись, обростаючи пір’ям, і разом з тим, руки, груди, шия покривались дубовою корою. У якусь, мить з-під пір’я, на світ подивились Очі ще Його, але разом з тим, вже Орлині.  

Цей перехід не був надприроднім, бо відбувався саме завдяки розумінню Сил Довкілля. Поєднання Енергій приносило Йому небувалу Силу і світилось Білим Сяянням, що випромінювалось над Ними.

Враз місце, де Вони перебували, накрила Блакитна Покрова туману. Вона була у вигляді бані, що закутала Їх теплою вологою, заховала від сторонніх очей і, захопивши у свої обійми, понесла високо-високо, саме туди, куди був направлений Намір Характерника. Він відчув себе величезним, сильним Орлом. Погляд Його став чотирьохвимірним, далекоглядним, зірким… Звеличувалась Його багаторічна праця. Він знав: це відбувається завдяки тому, що все твориться заради Великої і Благородної Справи – Служіння Люду своєму, Рідній Неньці-Землі. 

 

 

Ще кілька нових статей цього автора

Додати коментар

Дозволено писати усе окрім брутальностей

Захисний код
Оновити